Dorost hladce přejel Ostravu-Jih

Po vydatném poledním dešti se hrálo na podmočeném hřišti, které ale rychle vysychalo, jelikož se do pažitu opřelo sluníčko. Přestože v naší sestavě chybělo hned několik hráčů, hrál se pohledný fotbal a naši hráči si od první minuty vytvořili územní převahu. Už v 8. minutě dokázali na dvakrát dotlačit míč z malého vápna do brány, první pokus Stařinského ještě zblokoval brankář, ale na dorážku Reháka už byl krátký 1:0. Pak jsme si vytvářeli další šance, které jsme nedokázali proměnit. Až ve 30. minutě se prosadil kapitán Zlotý 2:0. Před koncem poločasu se blýsknul pěknou ránou z 25-ti metrů Kuřidém a bylo to 3:0. Soupeř se dostával do šancí jen sporadicky a tak největším ohrožením naší branky byla střela tečovaná D. Hellebrandem, která skončila na břevně. A tak se šlo do kabin za stavu 3:0.

Do druhého poločasu jsme nastoupili s touhou hrát stále aktivně, za jakéhokoliv stavu. To kluci splnili na výbornou a do půlky druhého poločasu Rehák zkompletoval hattrick 5:0. Za další 4 minuty se Rehák prosadil v souboji jeden na jednoho a přesto, že se mu nabízel Zlotý, který by dával do prázdné, vzal to Rehák znovu na sebe a opět byl úspěšný, stanovil tak konečnou podobu skóre na 6:0. Přestože jsme v posledních deseti minutách přeci jen zvolnili, soupeř už branku vsítit nedokázal. Kluky musím za zápas pochválit, nejen výsledkově, ale i předvedená hra byla velmi kvalitní a pohledná.

STŘELCI: 8. Rehák Ondřej, 30. Zlotý Aleš, 42. Kuřidém Adam, 55. Rehák Ondřej, 69. Rehák Ondřej, 73. Rehák Ondřej