JARO 2024
A-tým
Domácí | Hosté | Den | Datum | Čas | Autobus |
Mokré Lazce | FKD | ne | 24.03. | 10:00 | |
FKD | Starý Jičín | so | 30.03. | 15:30 | |
Strahovice | FKD | ne | 07.04. | 15:30 | |
FKD | Bolatice | so | 13.04. | 16:00 | |
Píšť | FKD | ne | 21.04. | 16:00 | |
FKD | Velké Heraltice | so | 27.04. | 16:30 | |
Stará Bělá | FKD | so | 04.05. | 16:30 | |
FKD | Kozmice | so | 11.05. | 17:00 | |
Ludgeřovice | FKD | so | 18.05. | 17:00 | |
Libhošť | FKD | ne | 26.05. | 17:00 | |
FKD | Chlebičov | so | 01.06. | 17:00 | |
Město Albrechtice | FKD | ne | 09.06. | 14:00 | |
FKD | Štěpánkovice | so | 15.06. | 17:00 |
B-tým
Domácí | Hosté | Den | Datum | Čas |
FKD “B“ | Závada | ne | 31.03. | 15:00 |
Strahovice “B“ | FKD “B“ | so | 06.04. | 15:30 |
FKD “B“ | Dolní Benešov “B“ | ne | 14.04. | 15:00 |
Šilheřovice “B“ | FKD “B“ | so | 20.04. | 16:00 |
FKD “B“ | Kobeřice “B“ | ne | 28.04. | 15:00 |
Štěpánkovice “B“ | FKD “B“ | so | 04.05. | 16:30 |
FKD “B“ | Hněvošice | ne | 12.05. | 15:00 |
Bolatice “B“ | FKD “B“ | so | 18.05. | 17:00 |
Bělá | FKD “B“ | ne | 26.05. | 16:00 |
FKD “B“ | Chuchelná | ne | 02.06. | 15:00 |
Sudice | FKD “B“ | ne | 09.06. | 17:00 |
DOROSTY
Domácí | Hosté | Den | Datum | Starší | Mladší | Autobus |
FKD | Horní Suchá | ne | 24.03. | 10:00 | 12:15 | |
FKD | Velká Polom | ne | 31.03. | 10:00 | 12:15 | |
Polanka n. O. | FKD | ne | 07.04. | 10:00 | 12:15 | |
FKD | Hlubina | ne | 14.04. | 10:00 | 12:15 | |
Frýdek-Místek “B“ | FKD | ne | 21.04. | 10:00 | 12:15 | |
FKD | Slavia Opava | ne | 28.04. | 10:00 | 12:15 | |
Stará Bělá | FKD | so | 04.05. | 9:30 | 11:45 | |
FKD | Kravaře | ne | 12.05. | 10:00 | 12:15 | |
Bruntál | FKD | ne | 19.05. | 10:00 | 12:15 | |
Petřkovice | FKD | ne | 26.05. | 10:00 | 12:15 | |
FKD | Krnov | ne | 02.06. | 10:00 | 12:15 | |
Frenštát p. R. | FKD | ne | 09.06. | 10:00 | 12:15 | |
FKD | Kobeřice | ne | 16.06. | 10:00 | 12:15 |
MLADŠÍ ŽÁCI
Domácí | Hosté | Den | Datum | Čas | Autobus |
Šenov | FKD | čt | 04.04. | 16:00 | |
FKD | Vratimov | so | 13.04. | 13:45 | |
Brušperk “B“ | FKD | st | 17.04. | 16:00 | |
FKD | Stará Bělá “B“ | so | 27.04. | 13:45 | |
Václavovice | FKD | st | 08.05. | 16:00 | |
FKD | Hrabová | so | 18.05. | 14:45 | |
FKD | Baník Ostrava – dívky | so | 25.05. | 14:45 | |
Hlučín “C“ | FKD | ne | 02.06. | 10:00 | |
FKD | Polanka n. O. “B“ | so | 08.06. | 14:45 | |
Řepiště | FKD | po | 10.06. | 15:30 |