Rozpis utkání

JARO 2023

A-tým

Domácí Hosté Den Datum Čas Autobus
Město Albrechtice Darkovičky so 25.3.2023 14:00 11:30
Darkovičky Chlebičov so 1.4.2023 15:30
Jistebník Darkovičky so 8.4.2023 15:30 13:30
Darkovičky Stará Bělá so 15.4.2023 16:00
Kravaře Darkovičky ne 23.4.2023 16:00
Darkovičky Mokré Lazce so 29.4.2023 16:00
Kozmice Darkovičky ne 7.5.2023 16:30
Darkovičky Kozlovice so 13.5.2023 16:30
Strahovice Darkovičky ne 21.5.2023 16:00
Darkovičky Štěpánkovice so 27.5.2023 17:00
Ludgeřovice Darkovičky so 3.6.2023 17:00
Darkovičky Hradec n. M. ne 11.6.2023 17:00
Krásné Pole Darkovičky so 17.6.2023 17:00

B-tým

Domácí Hosté Den Datum Čas
Darkovičky „B“ Kobeřice „B“ ne 2.4.2023 15:00
Štěpánkovice „B“ Darkovičky „B“ so 8.4.2023 15:30
Darkovičky „B“ Strahovice „B“ ne 16.4.2023 15:00
Šilheřovice „B“ Darkovičky „B“ so 22.4.2023 16:00
Darkovičky „B“ Sudice ne 30.4.2023 15:00
Kozmice „B“ Darkovičky „B“ so 6.5.2023 16:30
Darkovičky „B“ Závada ne 14.5.2023 15:00
VOLNO Darkovičky „B“
Darkovičky „B“ Hněvošice ne 28.5.2023 15:00
Bělá Darkovičky „B“ ne 4.6.2023 16:00
Bolatice „B“ Darkovičky „B“ so 10.6.2023 17:00

DOROST

Domácí Hosté Den Datum Starší Mladší Autobus
Darkovičky Polanka n. O. ne 26.3.2023 10:00 12:15
Horní Suchá Darkovičky so 1.4.2023 11:00 13:15 9:15
Darkovičky Slavia Opava st 5.4.2023 16:00 pozn.: pohárové utkání  
SO Bruntál Darkovičky so 8.4.2023 10:00 12:15 7:45
Darkovičky Petřkovice ne 16.4.2023 10:00 12:15
Slavia Opava Darkovičky ne 23.4.2023 10:00 12:15 8:30
Darkovičky Hlubina ne 30.4.2023 10:00 12:15
Frenštát p. R. Darkovičky ne 7.5.2023 10:00 12:15 8:00
VOLNO Darkovičky
Rýmařov Darkovičky ne 21.5.2023 10:00 12:15 7:30
Darkovičky Velké Heraltice čt 25.5.2023 17:30 pozn.: FINÁLE POHÁRU  
Darkovičky Kobeřice ne 28.5.2023 10:00 12:15
Krnov Darkovičky so 3.6.2023 10:00 12:15 8:00
Darkovičky Velká Polom ne 11.6.2023 10:00 12:15
Kravaře Darkovičky so 17.6.2023 10:00 12:15

ŽÁCI

Domácí Hosté Den Datum Čas Autobus
Malé Hoštice Darkovičky ne 16.4.2023 14:00
Slavia Opava „B“ Darkovičky so 22.4.2023 9:00
Raduň/Skřipov Darkovičky ne 30.4.2023 10:00 8:30
Darkovičky Malé Hoštice so 6.5.2023 12:30
Darkovičky Raduň/Skřipov po 8.5.2023 14:00
Darkovičky Slavia Opava „B“ so 13.5.2023 14:00
Darkovičky Raduň/Skřipov so 20.5.2023 14:30
Malé Hoštice Darkovičky ne 28.5.2023 15:00
Slavia Opava „B“ Darkovičky so 3.6.2023 9:00

zimní příprava

Kategorie Domácí Hosté Den Datum Čas
A-tým Darkovičky Baník Orlová so 21.1.2023 11:00
Dorost Brušperk Darkovičky čt 26.1.2023 18:30
A-tým Petřvald n. M. Darkovičky so 28.1.2023 11:00
Dorost Darkovičky Fryčovice so 28.1.2023 13:00
Dorost Brušperk Darkovičky so 4.2.2023 9:00
A-tým Dětmarovice Darkovičky so 4.2.2023 11:00
Dorost Darkovičky Staříč so 11.2. 2023 11:00
A-tým Slavia Orlová Darkovičky so 11.2.2023 13:00
Dorost Příbor Darkovičky so 18.2.2023 11:00
Žáci Darkovičky Šenov ne 19.2.2023 14:00
A-tým Darkovičky Viktoria Hažlach so 25.2.2023 13:00
Dorost Darkovičky Kozlovice so 25.2.2023 16:00
Dorost Slavia Orlová Darkovičky st 1.3.2023 17:30
A-tým Rychvald Darkovičky so 4.3.2023 9:00
Dorost Klimkovice Darkovičky so 4.3.2023 13:00
Dorost Ludgeřovice Darkovičky ne 12.3.2023 10:00
A-tým Darkovičky Hradec n. M. so 18.3.2023 12:00
Dorost Bohumín Darkovičky ne 19.3.2023 10:00
Žáci Darkovičky Šenov ne 2.4.2023 10:30