Rozpis utkání

PODZIM 2021

A tým

Domácí Hosté Den Datum Čas Autobus
Darkovičky Hradec nad Moravicí so 14.8. 17:00
Zlatníky Darkovičky ne 22.8. 10:00 8:15
Darkovičky Kravaře so 28.8. 16:30
Stará Bělá Darkovičky so 4.9. 16:00 14:15
Vřesina Darkovičky ne 19.9. 15:30
Darkovičky Malé Hoštice so 25.9. 15:30
Darkovičky Slovan Ostrava út 28.9. 15:00
Štěpánkovice Darkovičky ne 3.10. 15:00 13:30
Darkovičky Ludgeřovice so 9.10. 15:00
Kozmice Darkovičky ne 17.10. 14:30
Darkovičky Chlebičov so 23.10. 14:30
Bolatice Darkovičky ne 31.10. 14:30
Darkovičky Mokré Lazce so 6.11. 14:00

B tým

Domácí Hosté Den Datum Čas
Štěpánkovice „B“ Darkovičky B so 21.8. 16:30
Darkovičky B Hněvošice ne 29.8. 16:30
Hať „B“ Darkovičky B so 4.9. 16:00
Darkovičky B Strahovice „B ne 12.9. 16:00
Šilheřovice „B“ Darkovičky B so 18.9. 15:00
Darkovičky B Dolní Benešov „B“ ne 26.9. 15:30
Kobeřice „B“ Darkovičky B so 2.10. 15:00
Darkovičky B Sudice ne 10.10. 15:00
Darkovičky B Bělá ne 17.10. 14:30
Bolatice „B“ Darkovičky B so 23.10. 14:30
Darkovičky B Kozmice „B“ ne 31.10. 14:30

DOROST

Domácí Hosté Den Datum Starší Mladší Autobus
Frenštát p. Radhoštěm Darkovičky ne 8.8. 10:00 12:15 8:00
Darkovičky Kobeřice ne 15.8. 12:30 14:45
Bolatice Darkovičky st 18.8. 17:00
Bílovec Darkovičky ne 22.8. 14:15 16:30 12:45
Darkovičky Horní Suchá st 25.8. 17:00 15:00
Darkovičky Petřkovice ne 29.8. 12:00 14:15
Krnov Darkovičky so 4.9. 10:00 12:15 8:15
Darkovičky Hlubina ne 12.9. 11:30 13:45
Vřesina Darkovičky ne 19.9. 13:00 11:00
Darkovičky Velká Polom ne 26.9. 11:00 13:15
Slavia Opava Darkovičky ne 3.10. 10:00 12:15 8:45
Darkovičky Kravaře ne 10.10. 10:30 12:45
SO Bruntál Darkovičky so 16.10. 10:00 12:15 8:00
VOLNO ne 24.10.
Darkovičky Rýmařov ne 31.10. 10:00 12:15
Frýdlant nad Ostravicí Darkovičky so 6.11. 10:15 12:30 8:30
Horní Suchá Darkovičky so 13.11. 9:30 11:45 8:00

ŽÁCI

Domácí Hosté Den Datum Čas Autobus
Lokomotiva Ostrava Darkovičky ne 5.9. 9:00
Darkovičky Slavia Michálkovice so 11.9. 13:30
VOLNO so 18.9.
Darkovičky Ludgeřovice so 25.9. 13:00
Stará Bělá „B“ Darkovičky so 2.10. 10:00 8:45
Darkovičky Lokomotiva Ostrava so 9.10. 12:30
Slavia Michálkovice Darkovičky so 16.10. 10:00 8:45
VOLNO so 23.10.
Darkovičky Stará Bělá „B“ so 30.10. 12:00
Ludgeřovice Darkovičky ne 7.11. 10:00

PŘÍPRAVKA

Domácí Hosté Den Datum Čas
Darkovičky Píšť po 30.8. 17:00
Šilheřovice Darkovičky po 6.9. 17:00
Darkovičky Hlučín po 13.9. 16:30
Darkovičky Dolní Benešov po 20.9. 16:30
Darkovice Darkovičky so 25.9. 10:00
Darkovičky Kozmice ne 3.10. 10:30
Hať Darkovičky so 9.10. 12:00
VOLNO po 18.10.
FC Baník Ostrava Darkovičky 22.10. 16:00