Areál klubu

Fotbalový areál má dva vstupy. Hlavní, který je s bránou, a vedlejší, jenž slouží ke vstupu do restaurace. V roce 2006 byly dokončeny nové kabiny, které jsou společné s restaurací umístěnou v prvním patře.

Hrací plocha

rozměry hrací plochy : 102 x 65 metrů
kapacita hlavní tribuny : 213 míst
kapacita malé tribuny : 18 míst
cena vstupenek s buletinem : 40,- kč (ženy a děti vstup zdarma)

Multifunkční hřiště

V roce 2011 bylo v areálu postaveno multifunkční hřiště, které je postaveno místo bývalého tenisového kurtu. Na hřišti lze hrát tenis, volejbal, házenou, malou kopanou a další sporty. Rozměry multifunkčního hřiště jsou 20 x 40 metrů

Tréninková plocha

Vedle multifunkčního hřiště se nachází malé travnaté tréninkové hřiště o rozměrech 35 x 55 metrů. Během soutěžního ročníku 2016-2017 proběhla rekonstrukce tréninkové plochy, kde bylo vystavěno nové oplocení a provedeno zatravnění plochy. Na podzim roku 2023 bylo instalováno nové osvětlení.