Starší žáci slaví postup!

Přímý souboj dvou týmu starších žáků o první místo a postup do krajského přeboru mezi Vřesinou a hostujícím FK Darkovičky měl pro domácí šokující průběh. Hosté z Darkoviček svého soupeře předčili ve všech směrech a nedali mu nejmenší šanci.

V prvním poločase byla hra obou týmů velmi opatrná, což vyplývalo z důležitostí zápasu. Domácí se pokoušeli překonat brankáře hostů především střelami z dálky, které nenašli ten pravý cíl. Hosté v první půli dvakrát zahrozili po kombinaci, ale nedůrazné zakončení nebylo pro domácího brankáře problém. Do druhého poločasu vstoupili žáci z Darkoviček s velkým nadšením a bylo jich plné hřiště. Především dobrý presing a vysunutí Davida Kempného, který začal kombinovat s Adamem Kuřidémem dělal domácím velké problémy. Aktivita se vyplatila a při stříleném centru domácí brankář míč pouze vyrazil na velké vápno, kde Daniel Gaj tvrdou ranou uklidil míč pod horní tyč. Další dvě branky zařídil A.Kuřidém po dobrém napadání soupeře a rychlých protiútocích. Do posledního hvizdu kluci kontrolovali hru a dovedli zápas do vítězného konce. Tím završili historicky první postup žákovského mužstva FK Darkovičky do krajského přeboru.

Našim nejlepším střelcem se stal Kuřidém Adam se 40 brankami!

FC Vřesina – FK Darkovičky

0:3 (0:0)