Mladší žáci projeli soutěž bez porážky!

Dne 2.6.2018 odehráli mladší žáci FKD poslední zápas sezóny na hřišti FC Vřesina, která je v tabulce na druhém místě a chtěla se na náš tým vytáhnout. Utkání tudíž bylo značně vyhecované a dramatické. Naši kluci i přes značný odpor domácích vyhráli 7:4 a dokázali zakončit krajskou soutěž bez ztráty bodu na 1. místě. O naše góly se postarali 3x Robin Havránek, 3x Marián Čečotka a David Olšar. O vyhecované utkání svědčí i fakt, že dva naši hráči a to Matyáš Dundr a Robin Havránek obdrželi svoje první žluté karty v kariéře.

Tým ml.žáků ročníku narození 2005 a 2006 ovládl letošní ročník Krajské soutěže sk. B bez zaváhání a díky vítězství starších žáků ve stejné soutěži se mohou těšit na další sezónu, kde by se měli představit v Krajském přeboru.
Nejlepším střelcem našeho týmu se stal Robin Havránek s 59 brankami!


FC Vřesina – FK Darkovičky

4:7 (1:4)

Střelci : 3. Havránek Robin, 11. Čečotka Marián, 15. Olšar David, 30. Čečotka Marián, 38. Havránek Robin, 47. Čečotka Marián, 48. Havránek Robin