B-TÝM: Áčko VS dorost! Z tohoto klání vyšli lépe domácí!

Rezerva vyrazila bojovat na půdu Bolatic.

B-mužstvo zkosila před sobotním kláním v Bolaticích obrovská marodka plus ještě trojice Hanus, Dundr a Vjačka cestovali do Ludgeřovic s A-týmem. Do nominace bylo tentokrát povoláno rovnou 8 dorostenců, včetně Kupky a Habra, pro které to byla premiéra v B-týmu. Kopačky obuli po několika letech také Pavel Kudla s Davidem Galdiou a diváci tak mohli v sestavě v těchto dvou případech vidět otce a syna. Oproti tomu soupeř z Bolatic nasadil rovnou 6 hráčů z A-týmu, kteří hrají o 3 soutěže výše.

Domácí byli v prvním poločase mírně lepším týmem a drželi balón na svých kopačkách, my jsme se jim ale vyrovnali bojovnosti a odhodlaností na venkovní půdě uspět. Úvodní pětačtyřicetiminutovku vyhráli Bolatičtí po zásahu Kovalíka z 20. a Obrusníka z 37. minuty 2:0. Ve druhém poločase pokračoval náš neuvěřitelný výkon a odměnou nám bylo snížení. V 69. minutě Chvěja vyslal Kupka a tahle dorostenecká spolupráce zafungovala skvěle – 2:1. Poté Chvějovu hlavičku po rohovém kopu odklidil jeden z domácích pryč. Všem zatrnulo po souboji Matějky s domácím gólmanem. Náš hráč musel předčasně do sprch při podezření na otřes mozku. Ke konci utkání jsme již všechny síly vrhli do útoku a v naší obraně vznikala okna. Jedno takové dokázal v 89. minutě potrestat Baránek – 3:1. I přes prohru patří hráčům velký obdiv a poklona za předvedenou hru a bojovnost!!

FK Bolatice “B“ 3:1 FKD “B“

(20´ Kovalík, 37´ Obrusník, 89´ V. Baránek – 69´ Kupka)

FKD: Š. Kudla – Santer, Hruška, Duda (C), Zlotý – D. Chvěja, Ferenc, Biskup, Matějka – Vilkus, Habr

Náhradníci: J. Galdia, Kurmashov, P. Kudla, Kupka, Pe. Adamčik, D. Galdia

Trenér: D. Matějka