A-TÝM: Turnaj v Orlové startuje! Áčko prověří polský Hažlach!

Po týdenním tréninkovém bloku čeká A-mužstvo první přípravné utkání.

Svěřenci trenérů Marcela Meleckého a Martina Hrubého jsou od pondělí v tréninkovém procesu. Hráči již polykají tréninkové dávky a zpestřením středečního tréninku byl výběh do sousedních Kozmic, aby hráči nabrali fyzičku před úvodním zápasem zimní přípravy.

Již v sobotu startuje v Orlové 2. ročník turnaje O pohár starostky města. Úvodní ročník dokázali naši hráči ovládnout, nyní budeme prvenství obhajovat. V cestě nám bude postupně stát polská Victoria Hažlach, Dolní Datyně, Baník Albrechtice, domácí Slavia Orlová a dorostenci Poruby.

Úvodní utkání sehrajeme proti polské Victorii Hažlach, která je jedním ze tří klubů, kteří budou na turnaji startovat podruhé za sebou. Minulý rok jsme měli proti Hažlachu nastoupit, polský tým ovšem tenkrát nedorazil.

sobota 27.1. 2024, 13:00, FKD Victoria Hažlach, UT Orlová

ZBYLÉ ZÁPASY TURNAJE:

sobota 27.1. 2024, 11:00, FK Baník AlbrechticeTJ Havířov Dolní Datyně, UT Orlová

úterý 30.1. 2024, 18:00, 1. FC Poruba dorost – FK Slavia Orlová, UT Orlová