DOROST: V Kobeřicích zvítězili favorité!

Náročný víkend zakončili dorostenci v Kobeřicích.

Pouhé dva dny po domácím duelu s Frenštátem, cestovali dorostenci na půdu Kobeřic.

Starší U19 se od prvních minut soustředila na bránění. Tento plán vycházel do 27. minuty, kdy za Kudlu zapadla nenápadná střela Tomíčka – 1:0. Vyrovnat mohl Kupka, tomu ale přehození gólmana nevyšlo. Poté pálil z přímého kopu po přistrčení Dundra Vjačka, bohužel pouze doprostřed. Následně Kudla fantastickým tygřím skokem zalepil jistojistý gól. Do kabin se šlo za stavu 1:0.

V 52. minutě zvýšil Liška, který zůstal osamocen na zadní tyči – 2:0. O 3 minuty později si dlouhý aut Lišky našel Stuchlík, jehož hlavička skončila v bráně i přes snahu bránícího Proroka – 3:0. V 68. minutě po zmatku před Olšarem, prostřelil našeho brankáře opět Tomíček – 4:0. Poslední gól domácích přidal v 78. minutě po chybě v záložní řadě Stuchlík – 5:0. Z naší strany už pouze korigoval střídající Galdia, kterého našel přesným pasem Ferenc – 5:1.

Sokol Kobeřice U19 5:1 FKD U19

(27´ a 68´ Tomíček, 52´ Liška, 55´ a 78´ Stuchlík – 79’ Galdia)

FKD U19: Kudla (46’ Olšar) – Prorok, Schulla, Ferenc (C), D. Matějka – P. Vjačka, Biskup – D. Chvěja (78’ Gargoš), Dundr (78’ Martiník), Š. Redzina (65’ Galdia) – Kupka (86’ J. Hasala)

Náhradníci: Galdia, J. Hasala, Lišaník, Martiník , Gargoš, Olšar

Trenéři: P. Dundr, P. Kudla

Mladší dorostenci na svého soupeře také nestačili a prohráli vysoko 7:0. Po prvním dějství byl stav 4:0 a to když se prosadili Hrbáč, Müller, Mrva a Bolacký. Ve druhém poločase domácí přidali další 3 branky, zatímco my jsme trefili dvakrát brankovou konstrukci. Břevno orazítkoval Pytlík a tyčku Šimon Redzina, poté ještě pálil z velmi nadějné pozice Malina vysoko nad.

Sokol Kobeřice U17 7:0 FKD U17

(14´ Hrbáč, 22´, 49´ a 65´ Müller, 32´ a 55´ Mrva, 39´ Bolacký)

FKD U17: Smolka – T. Hasala, Martiník, Lišaník, Březovský, R. Vjačka – Kubík, Janoš, Š. Redzina, Pytlík – Malina