A-TÝM: V Palestině rozhodl netradiční střelec!

A-mužstvo potvrdilo také v Palestině výbornou formu.

V případě výhry bychom přezimovali na 2. místě tabulky. Přesně taková byla motivace pro nedělní utkání na půdě Štěpánkovic.

Utkání nebylo od úvodu podle našich představ a domácí se dostali ve 26. minutě do vedení zásluhou Pavelka – 1:0. Vyrovnání na sebe naštěstí nenechalo příliš dlouho čekat. Přesně po půlhodině hry vyrovnal středopolař Hanauer – 1:1.

Ve druhém poločase ten stejný hráč překlopil vedení na naší stranu – 1:2. Pojistku v podobě 3. gólu přidal v 81. minutě střídající Kuřidém – 1:3.

V nedělním utkání jsme získali důležité 3 body a stále tak držíme kontakt s vedoucími Mokrými Lazcemi, se kterými si to rozdáme zítra (v sobotu) od 14:00 na našem hřišti. Navíc 3. Stará Bělá opět ztratila všechny body a my jsme si tak vytvořili na 2. místě náskok již 6 bodů.

Sokol Štěpánkovice 1:3 FKD

(26´ Pavelek – 30’ a 74’ Hanauer, 81’ Kuřidém)

FKD: F. Chvěja – Lindovský (C), Pa. Adamčik, Klečka, T. Kabisch – Staniek (76’ M. Gai), Hanauer, Rychnovský (83’ Cintula), Kalvar – Moravec (76’ Kuřidém), Fojtík (83’ Turanský)

Náhradníci: M. Gai, Turanský, Cintula, Kuřidém

Trenéři: M.Melecký, M. Hrubý