A-TÝM: To nejlepší na závěr! FKD vs. Pospěchovy Lazce od 14:00!!

V posledním kole podzimu se mají naši fanoušci na co těšit!

Jednoznačným šlágrem posledního podzimního kola krajské soutěže bude utkání našeho A-týmu s vedoucími Mokrými Lazcemi, které ještě neprohrály.

V případě výhry snížíme Lazcům náskok na čele tabulky na pouhé dva body, v případě výhry hostů, půjdou Mokré Lazce do osmibodového trháku.

Náš tým si vytvořil po minulém kole na 2. místě šestibodový náskok. Z 12 kol jsme získali 2 bodů za 8 výher a 3 remízy. Skóre máme kladné 28:12 a pyšnit se můžeme nejlepší defenzivou v soutěži. Mezi naše nejlepší střelce patří Lukáš Moravec a Tomáš Kalvar, kteří mají shodně po 5 gólech.

Tým z Mokrých Lazců okolo ex-ligisty Zbyňka Pospěcha vládne 1.A třídě skupině A. Svěřenci trenéra Galvase doposud ještě neprohráli a pyšnit se mohou suverénně nejlepším útokem soutěže. Mokré Lazce se tedy nachází na 1. místě se ziskem 32 bodů za 10 výher a 2 remízy. Skóre má náš soupeř kladné 49:14. V TOP 3 nejlepších střelců mají Lazce dvojité zastoupení. Je to s 18 brankami nejlepší střelec Zbyněk Pospěch a s 8 góly Martin Wedlich.

Poslední vzájemné zápasy

18.9. 2022 FK Mokré Lazce 0:0 FKD

29.4. 2023 FKD 0:2 FK Mokré Lazce (46´ Říman, 65´ Galvas)

Forma v posledních 5 duelech

FKD – 5 zápasů, 4 výhry, 1 remíza, 0 proher, skóre: 15:6

FK Mokré Lazce – 5 zápasů, 3 výhry, 2 remízy, 0 proher, skóre: 18:8

Jako hlavní rozhodčí bude utkání řídit Lumír Ivanský. Na lajnách mu budou asistovat Patrik Sikora a Jiří Hošek. Delegátem Fotbalové asociace bude Jan Wojaczek.

Ke každé vstupence obdrží fanoušci předzápasový bulletin, který je zařadí do slosování o ceny.

Šlágr kola začíná již ve 14:00!!

sobota 4.11. 2023, 14:00 FKD – FK Mokré Lazce, hřiště Darkovičky