B-TÝM: Béčko ztratilo luxusní náskok!

Sobotní klání bylo utkání dvou rozdílných poločasů.

Zatímco v 1. poločase si naši hráči vytvořili tříbrankový náskok, ve druhém poločase o toto vedení přišli a výsledkem byla remíza 3:3. Náš tým se dostal do vedení v 7. minutě, kdy se poprvé v sezóně prosadil Mark Hopkins. Ve 20. minutě zvýšil na rozdíl dvou branek Kabisch a ve 32. minutě na poločasových 3:0 Kempný. Druhý poločas ovládli hosté ze Šilheřovic. Nejprve snížil v 56. minutě Frank a v oslabení, po vyloučení Romana Redziny, srovnal dvěma slepenými trefami Voznica.

B-tým tedy ztratil výborně rozehraný zápas a zapisuje také první bodovou ztrátu v této sezóně.

FKD “B“ 3:3 Šilheřovice “B“

7´ Hopkins, 20´ P. Kabisch, 32´ Kempný – 56´ Frank, 81´ a 84´ Voznica

FKD “B“: Kudla – V. Mikula, Santer, Duda (C), L. Mikula – Schebestik, Dundr, Kempný, Cintula, P. Kabisch – Hopkins

Náhradníci: Ferenc, D. Chvěja, Prorok, Pe. Adamčik, Kurmashov

Trenér: Pe. Adamčik

#fkdarkovicky