A-TÝM: Áčko proti Slavii v neděli!

Domácí víkend zakončí tentokráte naše A-mužstvo!

Jak jsme Vás již informovali. Áčko a béčko si prohodily termíny zápasů a náš 1. tým tak bude hrát až v neděli. V tomto utkání přivítáme na našem hřišti Slavii z Píště.

Slavisté jsou v naší soutěži nováčkem. V předchozích dvou sezónách, zažili svěřenci trenéra Žižky dva postupy a z okresního přeboru se dostali až do 1.A třídy. V minulé sezóně tedy Píšť skončila na 1. místě se ziskem 60 bodů za 20 výher a kladným skóre 88:24. Letos má náš soupeř výsledky, jako na houpačce. V domácím prostředí dokázali vyprovodit Velké Heraltice (5:0) a Kozmice (4:1), naopak ve Staré Bělé sešívaní zaváhali (4:0). Momentálně tedy Píšti patří 4. místo se ziskem 6 bodů za 2 výhry a s kladným skóre 9:5.

Náš celek v minulém kole na půdě Bolatic zaváhal, ale i přesto držíme 5. místo ziskem 6 bodů za 2 výhry a s kladným skóre 6:3.

Ke každé vstupence obdrží fanoušci předzápasový bulletin, který je zařadí do slosování o ceny.

neděle 3.9. 2023, 16:00 FKD – Slavia Píšť, hřiště Darkovičky