DOROST: Poslední výjezd sezóny nám pěkně zhořknul!

Pouhých 15 hráčů cestovalo v sobotu do Krnova.

Trenéři před zápasem počítali jednu absenci za druhou. Chyběli Kabisch, Dundr, bratři Redzinové, Chvěja, Malý a další. V základní sestavě U19 nastoupila hned šestice mladších dorostenců.

Od úvodu utkání byli krnovští lepším týmem a my jsme pouze bránili a běhali bez balónu. V prvním poločase domácí rozvlnili síť pouze jednou zásluhou Novotného. Po změně stran se třikrát prosadil střídající Skotnica, k němu se přidal ještě Koštialik a Krnov nás tak vyprovodil bůrem.

3.6. 2023, 10:00

FK Krnov U19 5:0 FKD U19

Poločas: 2:0

(18´ Novotný, 49´, 60´ a 82´ Skotnica, 86´ Koštialik)

ŽK: 80´ Ferenc

Diváci: 27

FK Krnov U19: Berkovský – Toška, Kubík (C), Matyáš, Hoško, Majzlík (46´ Skotnica), Nowak (74´ Koštialik), Dočkal, Mlčoušek (74´ Sovadina), Krištof, Novotný (74´ Liubenko)

Náhradníci: Moravec, Koštialik, Sovadina, Skotnica, Liubenko

Trenér: P. Kubík

FKD U19: Kudla – J. Hasala (56´ Lišaník), Schulla, Ferenc (C), Gargoš – L. Mikula, P. Vjačka – Prorok, Martiník (60´ Biskup), Galdia (76´ Olšar) – Kupka (86´ Smolka)

Náhradníci: Lišaník, Olšar, Biskup, Smolka

Trenéři: P. Dundr, P. Kudla

Mladší dorostenci přesně v jedenácti hráčích statečně bojovali. Snaha ale nakonec nestačila a U17 padla vysoko 8:0. Naši hráči poprvé inkasovali ve 12. a poté ve 13. minutě. Následně mohl snížit Kupka, ale v samostatném úniku trefil brankáře. Gólem do šatny stanovili krnovští stav 1. poločasu na 3:0. Po změně stran se trefil Odstrčil a po třech slepených trefách v rozmezí 3 minut do bylo již 7:0. Na konečných 8:0 upravil Hartmann.

3.6. 2023, 12:15

FK Krnov U17 8:0 FKD U17