B-TÝM: Bělská kletba pokračuje! Soutěž již nemůžeme vyhrát!

Důležité utkání předposledního kola okresní soutěže jsme bohužel nezvládli.

Již před utkáním bylo jasné, že to bude náročná šichta. Hrálo se prakticky na poli, kde bychom v případě odloženého utkání mohli vykopávat brambory. Povrch byl tvrdý, tráva přecházela v hlínu, rohové kopy se kopaly směrem z kopce a na “hřišti“ dokonce zůstal jeden neuklizený krtinec. Hráči Bělé měli o motivaci postaráno, neboť v případě výhry jim byly přislíbeny bečky piva z Kozmic. Kozmičtí se tak rozhodli vyhrát soutěž za každou cenu. A nyní již k samotnému utkání.

Do vedení jsme se dostali ve 12. minutě zásluhou Patrika Adamčika. K němu se dostal balón ve vápně a náš stoper obstřelem překonal domácího brankáře – 0:1. To ale bylo vše, co jsme v prvním poločase předvedli. Poté už úřadovali pouze domácí, kteří za minutu srovnali na 1:1. Do pauzy pak domácí hráči přidali ještě další 3 góly, zejména po našich chybách a do kabin šli za pohodlného vedení 4:1. Ve druhém poločase jsme již byli lepším týmem, bohužel se nám podařilo snížit až 10 minut před koncem zápasu. Na Strachotovu utaženou střelou z dálky neměl Krištof nárok – 4:2. Další góly již nepadly a my jsme definitivně ztratili možnost na celkové vítězství v celé soutěži.

4.6. 2023, 16:00

Bělá 4:2 FKD “B“