DOROST: Kobeřice nás vyprovodily dvěma kanáry!

Po pohárové euforii přišel tvrdý střet s realitou.

Starší dorostenci, jenž začali své utkání v 10:00, od začátku tahali za kratší konec. Poprvé svěřenci trenéra Dundra inkasovali v 10. minutě, kdy se prosadil kanonýr Stuchlík. Poté Kobeřice nevyužily několik dobrých a příležitostí a my jsme naopak mohli vyrovnat, ale přihrávka Kupky na Kabische před prázdnou branku byla příliš prudká. Následně hosté rozhodli dvěma slepenými góly o dalším průběhu zápasu. Po změně stran byl na hřišti jen jeden soupeř. Prosadil se opět Stuchlík se Sotorníkem a Vitáskem a stanovili tak konec prvního setu na 0:6 pro své barvy.

28.5. 2023, 10:00

FKD U19 0:6 Kobeřice U19

Poločas: 0:3

(10´ a 50´ Stuchlík, 30´ Bielák, 31´ Střibný, 60´ Sotorník, 63´ Vitásek)

ŽK: –

Diváci: 20

FKD U19: Kudla – Š. Redzina (76´ Prorok), Schulla, Ferenc (76´ J. Hasala), F. Redzina – Martiník (54´ Biskup), P. Vjačka – Kupka (54´ Galdia), Dundr, D. Chvěja – P. Kabisch (C)

Náhradníci: Galdia, Biskup, Prorok, Gargoš, J. Hasala, Lišaník, Olšar

Trenéři: P. Dundr, P. Kudla

Kobeřice U19: Hartmann – Bielák, Střibný, Volný (86´ Mrva), Liška, Dlabola (46´ Vitásek), Šimeček (46´ Pašek), Stareček, Sotorník, Breksa (46´ Slanina), Stuchlík (C) (65´ Kubný)

Náhradníci: Vitásek, Pašek, Birtek, Slanina, Hanták, Kubný, Mrva

Trenér: D. Stuchlík

Obdobně jako u starších, probíhalo utkání i u mladších dorostenců. Hosté z Kobeřic se dostali do vedení v 6. minutě zásluhou Slaniny, na něj navázal ve 12. minutě Mrva. Dva slepené góly ke konci poločasu stanovily poločasový výsledek na 0:4 z našeho pohledu. Po pauze přidali kobeřičtí další dva góly a vyhráli stejně, jako jejich starší kolegové.

28.5. 2023, 12:15

FKD U17 0:6 Kobeřice U17