A-TÝM: Téměř devadesátiminutová přesilovka zůstala nevyužita!

Jako poslední sehrálo tento víkend své utkání A-mužstvo.

A-tým se po dvou výhrách v řadě vydal do Strahovic, které se nachází ve spodní polovině tabulky. Hned v 6. minutě utkání jsme dostali jedinečnou příležitost uspět. Kabischův nákop na Moravce nezachytil domácí stoper a při úniku našeho útočníka musel zatáhnout za ruční brzdu. Pro toto neměl pochopení sudí Hošek a z kapsičky vytáhl červenou kartu. Jako by s vyloučením opadlo tempo zápasu. Nehrál se pěkný fotbal, Strahovice pouze nakopávaly dlouhé balóny do křídel a spoléhaly na rohové kopy, my jsme se naopak nemohli dostat to nějaké kloudné příležitosti. Z kraje druhého poločasu vychytal Moravce domácí gólman Nevřela, poté mířil Moravec z další šance hlavou mimo vymezený prostor. Šok mohl nastat v 90. minutě. Domácí hráč odkopával balón z vlastní poloviny s vědomím, že bude konec zápasu, míč ale málem přeletěl našeho brankáře Chvěju. To se naštěstí nestalo a po nepohledném utkání bereme bod za remízu 0:0. Jediným pozitivem může být čisté konto z venkovního hřiště.

21.5. 2023, 16:00

Meteor Strahovice 0:0 FKD