ŽÁCI: S lídrem jsme dlouho drželi krok, nakonec utkání skončilo debaklem!

V zápase se Slavii Opava se žáci dlouho drželi, nakonec ale padli.

Tentokráte všichni hráči přistoupili k utkání zodpovědně, chyběl pouze nemocný stoper Robin Vjačka.

Hosté z Opavy se dostali do vedení v 9. minutě zásluhou Malíka. Následně opavští ještě dvakrát skórovali a stanovili poločasový výsledek na 0:3 z našeho pohledu. V poločasové pauze proběhla změna gólmanů, která nám spíše uškodila, než pomohla. Do hry jsme se vrátili ve 39. minutě zásluhou Omámika. Poté hosté opět odskočili na rozdíl tří gólů, ale my jsme se přiblížili opět díky Omámika, který střelou z dálky přehodil špatně postaveného gólmana. Od 50. minuty byl na hřišti už pouze jeden tým, a to ten z Opavy, který nastřílel dalších 6 gólů a zvítězil vysoko 2:10.

13.5. 2023, 14:00

FKD 2:10 Slavia Opava “B“