DO DARKOVIČEK PŘIJELA TELEVIZE!

Dnešní (páteční) odpoledne se neslo v duchu velkého svátku pro náš klub.

K nám to areálu totiž dorazil štáb České televize v čele se známým moderátorem Davidem Kalousem! A důvod? Ten je vcelku jednoduchý. Náš tým byl vybrán do pořadu s názvem Fotbal s chutí vyhrávat, ve kterém je představován portrét klubů, jenž hrají nižší fotbalové soutěže. Tento pořad je hodně podobný sérii Fotbal po našem, která má celkem 29 dílů. Dalo by se říct, že Fotbal s chutí vyhrávat je pokračováním Fotbalu po našem. Pořad bude vysílat stanice ČT Sport. A na co se můžete těšit? Na rozhovory, střípky z tréninku A-týmu, na krásné záběry z dronu a samozřejmě na jeden z gólů České reprezentace, který napodobí právě hráči našeho áčka. První díl Fotbalu s chutí vyhrávat je na programu 23. března od 22:45 na ČT Sport. Reprízy budou vysílány v pátek 24. března od 20:05 a v pondělí 27. března od 11:55. Úvodní díl se nás netýká, ale ten druhý už ano! Proto si připravte kalendáře a zapište si důležité datum. 27. března od 15:55 na ČT Sport!! Reprízy bude možné zhlédnout v úterý 28. března od 14:30, ve středu 29. března od 11:15 nebo na webu České televize v iVysílání.

Pozn.: Program vysílání se může změnit!

#fkdarkovicky