Žáci mají dvojitý skalp Břidličné

Naši žáci podnikli zatím nejdelší výlet v rámci Moravskoslezského kraje a vydali se na zápasy do Břidličné.

Starší žáci

Pro naše starší žáky to byl souboj prvního s druhým, ovšem na hřišti to tak rozhodně nevypadalo. Na těžkém terénu, kde po celém povrchu hřiště stála voda, se hrál fotbal na jednu bránu, a to na tu domácí. Většinu zápasu jsme hru kontrolovali a už v prvním poločase jsme si vytvořili náskok 5:0, kdy se postupně trefili Dundr,Galdia,Havránek,Chojka a pro změnu zase Havránek. Ten společně s Dundrem byli u zrodu většiny našich akcí a pro oba to byl více než povedený zápas. Druhý poločas začal lépe než ten první, a během 15 minut jsme soupeři odskočili už na rozdíl desíti branek, kdy své hattricky dovršili Dundr s Havránkem a podruhé v utkání se trefil Galdia. V tu chvíli jsme polevili v koncentraci a soupeř během minuty vstřelil dva góly, na to ještě dokázal odpovědět Havránek svým pátým gólem v utkání. Poslední slovo ale měli domácí a korigovali skóre na konečných 4:11

Hráči utkání : Dundr,Tegláš,Havránek

Mladší žáci

Mladší žáky také čekal souboj sousedů v tabulce, ovšem na 4. a 5.místě. Zápas se hrál už na opravdu těžkém terénu, který byl nejen podpočený, ale i značně poničený z předchozího zápasu starších žáků. I tak jsme si splnili co se před zápasem stanovilo, hrát kombinační fotbal po zemi a zbytečně nezakopávat míč. Po vlažnějším úvodu jsme se dostali do vedením zásluhou Šidly, který z brejku otevřel skóre, nutno ale říct že k situaci by vůbec nedošlo nebýt zákroku Hellebranda a jeho rychlé rozehrávky dopředu. Bohužel jsme soupeře pustili do hry vlastní chybou, kdy špatný výběh brankáře potrestali domácí v 18. minutě a srovnali krok. V prvním poločase jsme měli závěrečné slovo my, respektive Šidla který zvyšoval na 2:1 v náš prospěch. Do druhé půle jsme vletěli jako uragán a odskočili na rozdíl 4:1, kdy si Šidla otevřel střelnici a vstřelil všechny naše branky. V té chvíli to vypadalo že je hotovo, opak byl ale pravdou a soupeř začal tlačit. Díky důsledné obraně a hlavně brankáři jsme ale tlak ustali. I přesto se soupeři podařilo snížit na konečných 4:2. V závěru utkání jsme ještě kopali penaltu, ale Hellebrand neproměnil.

Hráči utkání : Šidla , Hellebrand