Starší nestačili na Jablunkov, mladší vyhráli

Žáci přivítali v nedělním dopoledni na domácím hřišti celky z Jablunkova.

Starší žáci

Zápas starších žáků byl plný očekávání, jelikož stále čekají na první výhru v Krajském přeboru. Tuto naději jsme živili celý první poločas, kdy jsme soupeře prakticky k ničemu nepustili, a hrálo se spíše mezi šestnáckami. Ovšem náš nástup do poločasu druhého byl přímo katastrofální, ihned po rozehrávce se hosté dostali do velké šance, kterou ještě náš brankář kryl. Ovšem už za necelou minutu lovil míč ze sítě, když chybně kontroloval dráhu míče, o kterém si myslel že jde vedle. Za další dvě minuty jsme dostali druhý gól a bylo po zápase. FKD – Jablunkov 0:2

Mladší žáci

Zápas mladších žáků byl bojem o přední příčky a taky to bylo znát na vypjatosti utkání. Utkání jsme zaslouženě vyhráli, po dobrém výkonu v obraně, a bezpečně proměněných šancí. Nutno podotknout že utkání bylo dost ovlivněno slabým výkonem rozhodčího, který v utkání nařídil celkem 3 penalty ( 2 pro soupeře). FKD – Jablunkov 4:1

Za naše se trefili : Havránek Robin 3x, Galdia Jakub