Dorost remizoval

Naši dorostenci sehráli o víkendu zápas s Dolním Benešovem a měli co napravovat z minulého týdne.
Šlo o velmi vyrovnaný zápas s šancemi na obou stranách. Bohužel nejslabším článkem celého zápasu
byl nezkušený rozhodčí, který „vyráběl“ jednu chybu za druhou a pak už ani hráči nevěděli co si
můžou dovolit a co ne. Naši hráči začali utkání zostra a hned v prvních minutách donutili hostujícího
brankáře k několika zákrokům a několik šancí „zazdili“ vlastní nepřesností. Přesto to byl soupeř, kdo
se radoval z prvního gólu ve 32. minutě, který dal z rohového kopu, kdy naši obránci nepokryli hráče
sbíhajícího na přední tyč a ten pohodlně usměrnil míč hlavou do branky. Po tomto gólu naši hráči na
chvilku vypadli z tempa a za 3 minuty mohlo být ještě hůř, to kdyby rozhodčí odpískal penaltový
zákrok Kanioka v šestnáctce na soupeřova hráče bez míče, bohužel pro hosty k jejich velké nelibosti
zůstala píšťalka rozhodčího němá. Do konce poločasu už se nic vážného nestalo, a tak se šlo do kabin
za stavu 0:1.
Do druhého poločasu jsem hráče nabádal k větší aktivitě ve středu hřiště. Bohužel to hráči vyslyšeli
jen částečně, a tak se stále stávalo, že podpora hrotů nebyla ze strany zálohy dostatečná. Hra obou
týmů byla plná nepřesností a chyb, hrálo se především ve středu hřiště a když už to vypadalo, že
zápas skončí 0:1, odhodlal se v 87. minutě k sólu Kaniok, který i se štěstím prošel přes čtyři protihráče
nahrál do volného křídelního prostoru Gaiovi a ten už věděl, jak se šancí naložit, když zakončil podél
padajícího brankáře na zadní tyč 1:1. Ke konci zápasu si ještě brankář Horejsek troufnul na kličku
dotírajícímu hráči a poškádlil tak nervy nejen fanoušků, ale hlavně trenéra.