Žáci bodovali napůl

Naši žáci přivítali soupeře z Brušperka

Starší žáci

Před zápasem bylo jasné že v utkání už potřebujeme bodovat, a i přes zlepšený výkon oproti jiným zápasům se nám to nepovedlo. Soupeř se ujal vedení zhruba ve 20 minutě, a dokonce kopal v prvním poločase i penaltu. Tu naštěstí náš brankář chytil a živili jsme tak alespoň naději na první bodový přísun. Nejblíže ke skórování jsme byli v 50 minutě, kdy přímý kop Kabische skončil pouze na břevně hostující svatyně. Bohužel v 65. minutě jsme obdrželi druhou a následně třetí branku. Utkání skončilo 0:3 a na první body stále čekáme.

Mladší žáci

Družstvo mladších žáků po minulé výhře bylo hodně při chuti. A dali jsme to také znát v tomto utkání, kdy jsme byli jednoznačně lepší a soupeře v první půli k ničemu nepustili. O naše branky se především staral Havránek Robin, který po 4 utkáních má na kontě 17 branek! Ve druhé půli jsme prostřídrali brankáře i hráče v poli, a utkání se spíše dohrávalo. Ke konci se soupeři podařilo vsítit i nějaké branky a zápas skončil 11:3 v náš prospěch. Za naše se trefili : Havránek Robin 7x , Koziel Ondřej , Hellebrand Filip , Matějka David, Kamradek Vojtěch