Béčko veze z venku bod

Naše béčko pod vedením nové trenérské dvojice, zajíždělo na derby zápas do nedalekého Dolního Benešova. Už před utkáním bylo jasné že to nebude vůbec lehké. Hned v úvodu utkání vznikla komická situace, kdy pomezní domácích 3x poškodil naše družstvo, ale vzápětí neodmával regulérní gól domácího družstva. V prvním poločase jsme si vytvořili jednu obrovskou šanci, kdy dobře napadající Hanus natolik vystrašil brankáře, který míč jen do něj napálil a ten minul branku o několik centimetrů. Jinak jsme soupeře do větší šance v prvním poločase nepustili. V úvodu druhé půle se hrálo spíše mezi vápny. Z hruba v 50 minutě mohl vedení na naši stranu strhnout Hopkins, ale bohužel ve stoprocentní šanci selhal a míč poslal vedle. Záhy jsme se ale dostali do vedení, kdy po dobře rozehrané standartní situaci nakrátko centroval Gai Michal a do odkryté svatyně zasunul Ender. Domácí museli hru otevřít a z toho vznikaly nebezpečné naše brejky, bohužel jsme ani jeden neuvyužili. V závěru se domácím podařilo přece jen vyrovnat, a to i přesto že gólu předcházel faul. Utkání tedy skončilo remízou 1:1