Béčko v přestřelce prohrálo

Naše béčko ke svému druhému zápasu zajíždělo do Sudic. A už před zápasem bylo jasné že to nebude lehké utkání. Naši do něj nevkročili dobře, když prohrávali 1:0 už v 6. minutě. Naši dokázali na tuto změnu skóre ještě reagovat v 18. minutě, kdy se trefil Hanus. Bohužel po opakovaných zmatcích v obraně dokázali hráči Sudic odskočit až na rozdíl tří branek a do kabin se šlo za stavu 4:1. Po poločase vletěli naši hráči na hřiště a už v 50. minutě se měnilo znovu skóre, kdy se za naše trefil opět Hanus, nutno podotknout jeho kombinaci s debutujícím Markem Hopkinsem (2 asistence). Bohužel, po další minele v obraně hosté znovu odskočili na tří brankový rozdíl z penalty. Ovšem během následujících 20 minut naši vstřelili dva góly, kdy se trefili Gai a Helštýn, a v 76. minutě svítilo na tabuli už skóre 5:4. Bohužel se nepodařilo našim tento stav udržet a obdrželi ještě dvě branky a zápas tak skončil 7:4.