Zápas dorostu narušil déšť

Vše podstatné se odehrálo v první půli.

Současně se zahajovacím hvizdem rozhodčího se na trávník snesl prudký déšť, který ovlivnil celé utkání. Do utkání jsme nastoupili bez Moravce a Kempného R., kteří si opět plnili povinnosti za Áčko mužů proti Ludgeřovicím. Začátek utkání byl především o osobních soubojích a nepřesnostech na obou stranách. Mírně aktivnější byli domácí hráči, kteří vybojovali několik rohových kopů a z jednoho z nich se ve 36. minutě prosadil domácí kapitán. Stařinský se sklonil před letícím míčem a domácí kapitán ho s pomocí teče našeho hráče dostal hlavou za brankovou čáru 1:0. Ve 39. minutě se trochu zbytečně nechal vyloučit domácí hráč, když zmařil vyloženou šanci Reháka a nám se navíc z následného přímého kopu podařilo vyrovnat na 1:1. To, když Kuřidém dorazil odražený míč brankářem do brány. Do konce poločasu se už moc nestalo, a tak se šlo do kabin, za silného deště a blížící se bouřky, za stavu 1:1.

Přestávku jsme si museli nedobrovolně prodloužit na 35 minut, ale poté rozhodčí uznal hrací plochu za způsobilou a šlo se hrát. Bohužel kvalitou terénu utrpěla i předvedená hra, domácí se zatáhli do obranného bloku, který jsme nedokázali na těžkém terénu překonat, a tak dospěl zápas do remízového konce, se kterým byli spokojenější spíš domácí hráči.