A-TÝM: Na kácení májky k nám zavítá chlebičovská Viktorka!

První červnový víkend bude na našem hřišti rušno.

Naše A-mužstvo minulou neděli přepsalo klubovou historii, když dokázalo ovládnout 1.A třídu již tři kola před koncem!! Nyní, už jako současní mistři, přivítáme celek z Chlebičova. Utkání bude mít výkop v 17:00.

Našemu týmu patří 1. pozice se ziskem 54 bodů za 16 výher a 6 remíz. Skóre máme kladné 53:20 a pyšnit se můžeme nejlepší defenzivou v soutěži.

Viktorie Chlebičov se nachází na 5. místě se ziskem 35 bodů za 11 výher a 2 remízy. Soupeř má skóre divoké 57:44 a pyšnit se může děleným druhým nejlepším útokem soutěže.

Podzimní vzájemné utkání:

Chlebičov 2:3 FKD (3´, 13´ a 56´ Kalvar)

Ke každé vstupence obdrží fanoušci předzápasový bulletin, který je zařadí do slosování o ceny

sobota 1.6. 2024, 17:00, FKD – SK Viktorie Chlebičov, hřiště FKD, vstupné 40 Kč

V průběhu utkání a to konkrétně v 18:00 začne na našem hřišti kácení májky. Akci pořádá Hospoda na hřišti ve spolupráci s Jelibo, kteří pro Vás připraví nejen něco dobrého k pití, ale také k jídlu. Také na tuto akci srdečně zveme všechny fanoušky a ostatní občany!