DOROST: Série ukončena v nejméně vhodnou chvíli!

Dorostenci se v neděli ráno vydali do sousedních Petřkovic.

Starší dorostenci usilovali o prodloužení série, protože třikrát v řadě neprohráli a vytěžili z těchto zápasů 7 bodů.

V úvodu utkání jsme přežili nástup domácích, kteří hrozili zejména ze standartních situací. Tečovaný Lacinův přímý kop vyhlavičkoval Dundr na břevno. Následný rohový kop a hlavičku zlikvidoval reflexivně Kudla. My jsme se připomněli dvěma střelami Kupky a sólovou akcí Vjačky, ani jedna z těchto šancí ale neskončila v domácí svatyni. Ve 36. minutě se v mezeře objevil Lacina a tváří v tvář Kudlovi zakončil k tyči – 1:0. První poločas skončil vedením domácích 1:0.

Druhý poločas již byl gólově bohatější, ale všechny skončily v naší bráně. Nejprve potrestal v 54. minutě chybu naší obrany střelou o tyč Hýbl – 2:0. O 5 minut později jsme nepohlídali standartní situaci a Važík hlavou zvýšil – 3:0. V 76. minutě vstřelil 4. gól domácích z přímého kopu Raška a na konečných 5:0 uzavřel skóre zápasu v 81. minutě Horský.

FC Odra Petřkovice U19 5:0 FKD U19

(36´ Lacina, 54´ Hýbl, 59´ Važík, 76´ Raška, 81´ Horský)

FKD: Kudla – Prorok (56’ Reimer), Schulla, Matějka, Galdia (81’ Gargoš) – Ferenc (C), Biskup (70’ Pytlík) – D. Chvěja, Dundr (60’ J. Hasala), P. Vjačka (60’ Janoš) – Kupka

Náhradníci: Olšar, T. Hasala, J. Hasala, Pytlík, Janoš, Reimer, Gargoš

Trenéři: P. Dundr, P. Kudla

Mladší dorostenci opět s několika žáky vzdorovat nedokázali a tentokrát prohráli vysoko 13:0.

FC Odra Petřkovice U17 13:0 FKD U17

(10´ a 45´ Heinz, 14´ a 50´ Anders, 18´ a 37´ Charitonidis, 27´ a 52´ Káňa, 42´ Rišica, 49´ Holenka, 62´ a 65´ Ondo, 68´ Konečný)

FKD: Smolka (C) – T. Hasala, Lišaník, Martiník, Pytlík – Janoš, Kubík – Kružberský, Hrubý, Ďurian – M. Malina

Náhradníci: Karásek, J. Tvarůžka, Sláčala

Trenéři: P. Vjačka, P. Kudla