B-TÝM: Rezerva překvapivě padla v Palestině!

Další utkání odehrál v sobotu náš A-tým.

Svěřenci trenéra Davida Matějky se tentokrát představili ve Štěpánkovicích, kde byla jejich povinnost zvítězit. Do utkání jsme nevstoupili špatně a měli jsme nějaké nadějné příležitosti. Bohužel první udeřili domácí, když se ve 21. minutě prosadil Peterek. Za nás mohl odpovědět Sáblík, ovšem jeho tvrdý dalekonosný projektil přepůlil pouze břevno. Následně našel Matějka před bránou Schebestika, ten ale z dobré pozice přestřelil. Do kabin šli tedy veselejší domácí, kteří vedli 1:0.

Do druhé půle jsme vstoupili výborně a po minutě vyrovnal, po dlouhém zranění se vracející, Mark Hopkins. Poslední slovo ale měli bohužel domácí, kteří v 67. minutě převrátili vedení opět na svou stranu a tentokrát ho, i přes naší velkou snahu, nepustili. Štěpánkovice tak překvapivě zvítězily a naše rezerva bohužel klesla na 4. pozici.

TJ Sokol Štěpánkovice “B“ 2:1 FKD “B“

(21´ a 67´ Peterek – 46´ Hopkins)

FKD: Kudla – Sáblík, Hruška, Duda (C), Zlotý – Strachota, Ferenc – Schebestik, Diviš, Matějka – Hopkins

Náhradníci: Biskup, Pe. Adamčik, D. Chvěja

Trenér: D. Matějka