A-TÝM: Také závěrečné utkání skončilo hokejovým výsledkem!

Turnaj v Orlové je již minulostí.

V posledním utkání turnaje O pohár starostky města Orlová se naše A-mužstvo postavilo smíšenému týmu dorostenců a mužů z Poruby. A ani z tohoto zápasu jsme nevytěžili ani bod.

Úvod utkání jsme opět neměli špatný, do šancí se dostali Kalvar s Moravcem, ale ani jeden nedokázal prostřelit gólmana soupeře. Na druhé straně zahrozila také útočná esa, ale také bez gólového efektu. Do vedení jsme se dostali po 10 minutách hry. Rozehraný roh na krátko a krásný centr Turanského si našel na zadní tyči Kalvar – 1:0. K další pohotové střele se dostal Kempný, ta ale letěla doprostřed brány. Následně dokázali porubští vyrovnat a dostali se k dalším zajímavým pokusům, které ale vychytal Chvěja. První poločas skončil remízou 1:1, i když jsme po dobrých příležitostech měli vést 4:1.

Ve druhém dějství již byla hra z našeho pohledu příliš uspěchaná, nic se nám nedařilo a mladí Porubáci, po pěkných akcích, dalšími pěti góly překlopili vedení na svou stranu. Náš tým se nezmohl na nic jiného, než na mírné snížení. A to když proměnil pokutový kop kapitán Turanský.

Náš tým tedy z 5 zápasů získal pouhý bod a v konečném pořadí skončil na posledním 6. místě se záporným skóre 11:27.