B-TÝM: Velice dobrý výkon nestačil!

Naše rezerva vyrazila v neděli na půdu 1. Chuchelné.

Béčko se muselo obejít bez vykartovaného kapitána Dudy, dále chyběli Hruška, Chýlek a Nikolas Adamčik. Nástup do utkání měli lepší domácí a poprvé skórovali v 5. minutě. Chytře rozehraný rohový kop usměrnil na Pískalova záda Honěk – 1:0. Poté jsme již přebírali otěže zápasu my. Nejprve Vilkus s Moravcem a Cintulou překombinovali dobře rozjetou akci. Poté byla Matějkova střela zblokována. Následně ještě zkoušel štěstí Diviš. Ujal se až pokus z 25. minuty. Na Dundrův centr z pravé strany si naběhl Vilkus a usměrnil balón za záda domácího gólmana – 1:1. Ani vstřelený gól nás neuspokojil a šli jsme si za dalším, bohužel žádnou další šanci jsme neproměnili.

Druhý poločas jsme začali opět velmi dobře a odměnou nám byla druhá branka. Na centr z pravé strany si opět naběhl Vilkus a překlopil vedení na naší stranu – 1:2. Zvýšit mohl Moravec, ten ale v dobré pozici trefil brankáře. Poté centroval Schebestik, na jeho centr si naběhl kdo jiný, než velmi aktivní Vilkus, jeho rybička ale skončila v náručí domácího gólmana. V 61. minutě bylo srovnáno. Pěknou kombinaci domácích zakončil kanonýr Hradil – 2:2. Konečný výsledek určily dva slepené góly z poslední desetiminutovky. Nejprve jsme v 82. minutě nedokázali odklidit do bezpečí rohový kop a toho využil Štefek – 3:2. O minutu později se po další chybě řítil sám na Pískalu opět Hradil a svůj nájezd proměnil – 4:2.

Spartak Chuchelná 4:2 FKD “B”

(5´ Honěk, 61´a 83´ Hradil, 62´ Štefek – 25’ a 55’ Vilkus)

FKD “B”: Pískala – Santer, Strachota (C), Zlotý, P. Vjačka – Schebestik, Dundr, Diviš, Cintula – Vilkus, Moravec

Náhradníci: Hanus, Ferenc, D. Matějka ml., Pe. Adamčik, Hopkins, Kaniok

Trenér: D. Matějka st.