DOROST: Zápasy v Krnově byly jasnou záležitostí!

Dorostenci se v sobotu ráno vydali na dlouhý výjezd do Krnova.

Starší U19 začala své utkání netradičně již v 9:30 a opět nechytla začátek. V 7. minutě překonal vyběhnutého Olšara Skotnica – 1:0. Chvíli na to jsme se dostali do šance také my. Vjačka vyslal Matějku, toho ale vychytal domácí gólman. V 11. minutě se dostal ve vápně k balónu Moravec a střelou na vzdálenější tyč nedal Olšarovi šanci – 2:0. Poté se výborně individuálně prosadil Redzina, který předložil míč Kupkovi, ten ale přestřelil. První poločas skončil výsledkem 2:0 pro domácí.

Ve druhém poločase jsme se soustředili spíše na bránění. Tato taktika vycházela do 65. minuty, kdy se z dorážky prosadil kapitán Matyáš – 3:0. Ten samý hráč uzavřel gólový účet v 71. minutě – 4:0. V 80. minutě ještě výborně zneškodnil penaltu Sovadiny Olšar. V úplném závěru vystihl špatnou domácí rozehrávku Kudla, ale ani ten nepřekonal domácího strážce svatyně.

FK Krnov U19 4:0 FKD U19

(7´ Skotnica, 11´ Moravec, 65´ a 71´ Matyáš)

FKD U19: Olšar – Prorok (82’ Lišaník), Schulla, F. Redzina (70’ Gargoš) – Š. Redzina (70’ Galdia), Biskup (61’ Martiník), Ferenc (C), P. Vjačka – Kupka (70’ Kudla), Matějka (82’ J. Hasala)

Náhradníci: Galdia, J. Hasala, Lišaník, Martiník, Gargoš, Kudla

Trenéři: P. Dundr, P. Kudla

Mladší dorostenci v osekané sestavě svému soupeři vzdorovat nedokázali a prohráli vysoko 9:0. V bráně musel zaskočit útočník Redzina. Domácí se poprvé prosadili v 1. minutě zásluhou Tabacha. Na konečných 9:0 uzavřel skóre zápasu v 77. minutě Grulich.

FK Krnov U17 9:0 FKD U17

(1´, 16´, 20´ a 74´ Tabach, 6´ Boháček, 29´ a 67´ Klement, 58´ Ullman, 77´ Grulich)

FKD U17: Š. Redzina – P. Malina, Martiník (C), F. Redzina, Janoš – R. Vjačka, Lišaník, Březovský, Pytlík – Ďurian, Kubík

Náhradník: T. Hasala

Trenér: P. Kaniok