B-TÝM: Duda viděl rudě! Rezerva remizovala!

Dvoutýdenní maraton domácích zápasů zakončilo naše B-mužstvo.

Naše rezerva přivítala na domácím hřišti nepříjemnou Bělou, jejíž styl hry nám v každém vzájemném zápase dělá problémy.

Vstup do utkání jsme měli výborný. V 5. minutě odcentroval Hellebrand, na jeho pokus si naskočil Moravec a vstřelil svou první branku hlavou v kariéře – 1:0. Poté se dostal ve vápně k míči Hanus, ale vysoko přestřelil. Postupem času opadala naše aktivita a do hry se začínal dostávat soupeř. Žádnou se svých šancí ale nevyužil a do kabin jsme šli s nejtěsnějším možným náskokem.

Ve druhém poločase Bělá pokračovala ve své hře a my jsme se snažili ubránit těsný náskok. Po jedné své akci ovšem hosté dokázali vyrovnat. Centr z levé strany si našel Hiltavský a hlavou vyrovnal – 1:1. 10 minut před koncem byl v úniku sestřelen rychlonohý Moravec, rozhodčí se ale rozhodl pouze pro kartu barvy žluté. V samém závěru jsme přežili několik rohových kopů a z těžkého utkání bereme bod. Po závěrečném hvizdu ještě uviděl kapitán Duda červenou kartu za nesportovní chování.

V dalším kole cestují naši hráči na půdu vedoucí Chuchelné. Utkání začíná v 15:00.

FKD “B” 1:1 Sokol Bělá