B-TÝM: Béčko vyprovodilo Meteor devíti góly!

Krásný domácí víkend zakončilo béčko.

Utkání 1. kola 3. třídy, skupiny A mezi naší rezervou a rezervou Strahovic bylo jasnou záležitostí. Naši hráči naložili soupeři na cestu domů 9 gólů, Strahovice už poté jen korigovaly z penalty.

Skóre otevřel ve 13. minutě Kabisch po přihrávce Cintuly. Poté byl opět Kabisch dřív v souboji a vybojoval balón pro Kanioka, který už měl lehkou práci. Na poločasových 3:0 upravil po individuální akci Kempný.

Ve druhém poločase završil hattrick Petr Kabisch a po jednom gólu přidal opět Kaniok, Hanus, svůj první gól v Darkovičkách vstřelil Cintula a prosadil se také navrátilec Vilkus. Na konečných 9:1 snižoval z penalty strahovický Schimanek.

Vítěznou premiéru zažil nový hrající trenér Petr Adamčik!! A jak jsem již zmiňoval, prosadil se navrátilec do sestavy Adam Vilkus a nedělní utkání odehrál také další navrátilec Kirill Kurmashov.

4 zápasy, 10 bodů! Krásný domácí víkend pro naše celky!

Další utkání odehrají naši hráči v sobotu 26.8. od 16:30 na horké půdě v Dolním Benešově – Zábřehu. Soupeřem nám bude dolnobenešovská rezerva.

FKD “B“ 9:1 Meteor Strahovice “B“

13´, 62´ a 73´ P. Kabisch, 25´ a 48´ Kaniok, 34´ Kempný, 50´ Hanus, 58´ Cintula, 67´ Vilkus – 80´ Schimanek (p)

FKD “B“: Pískala – Santer, Duda (C), Hruška, Zlotý – Schebestik, Diviš, Cintula, V. Mikula – Hanus, P. Kabisch

Náhradníci: L. Mikula, Kempný, Vilkus, Pe. Adamčik, Kurmashov, Kaniok

Trenér: Pe. Adamčik