DOROST: Před pohárem přijede Vavruškův Bohumín!

Dorostence čeká ve čtvrtek poslední utkání letní přípravy.

První dva zápasy zvládla naše dorostenecká kategorie na výbornou. Teď nás čeká ten třetí a zároveň poslední. Ve čtvrtek od 18:00 přivítáme Bospor Bohumín, který vede jako hlavní trenér David Vavruška. Tento známy trenér dokázal se Slovanem Liberec vyhrát prestižní MOL Cup, dále vedl Příbram, Teplice a naposledy spolu s Romanem Westem Třinec. Nyní „Český Mourinho“ působí právě jako trenér dorostu a sportovní manažer v bohumínském celku.

Naši dorostenci dokázali porazit Hlučín (1:0) i Slavii Orlovou (4:3) a dobrou letní formu budou chtít potvrdit v generálce před blížícím se zápasem 2. kola Opavského poháru v Bohuslavicích. Pohárové utkání odehrajeme v neděli 6. srpna od 14:45 (v jednání je start v 10:00!).

čtvrtek 3.8. 2023, 18:00 FKD – Bospor Bohumín, hřiště Darkovičky