A-TÝM: Boj o 3. místo i o historický bodový zisk! Krpole – FKD v sobotu od 17:00!

I v posledním kole krajské soutěže mužů bude o co hrát.

Velice úspěšnou sezónu zakončí svěřenci trenéra Marcela Meleckého venkovním utkáním v Krásném Poli, které se nováčkovské role nezaleklo a útočí na postup do krajského přeboru. Kometa sezóny z Krpole by určitě o postupu uvažovala. Do bojů o postup se můžeme zapojit také my. Ale to by nám musela hrát do karet souhra několika náhod. Hlavní by bylo porazit našeho soka v boji o 3. místo. Výhrou v minulém kole na domácí půdě proti Hradci nad Moravicí jsme dorovnali historický bodový rekord v 1.A třídě ze sezóny 2015/16. V sobotu tento rekord můžeme ještě překonat. Nyní se ale pojďme podívat na umístění obou celků.

Domácí Krásné Pole se před posledním kolem nachází na 3. pozici se ziskem 52 bodů za 16 výher a 4 remízy. Skóre má náš soupeř kladné 58:30. Krásnopolští naposledy prohráli na začátku jarní části, kdy podlehli Kozmicím těsně 2:1.

Náš celek si díky ztrátě nejbližších pronásledovatelů zajistil nejhůře 4. místo. Z 25 odehraných zápasů jsme vytěžili 49 bodů za 14 výher a 7 remíz. Skóre máme taktéž kladné 44:26.

sobota 17.6. 2023 17:00 TJ Sokol Krásné Pole – FKD

V posledním vzájemném utkání ze začátku listopadu minulého roku jsme remizovali 1:1. Do vedení nás poslal ve 45. minutě kapitán Petr Turanský. Nicméně soupeř dokázal minutu na to odpovědět a srovnat.