B-TÝM: Čas se krátí! Béčko má předposlední šanci na předskočení Kozmic!

Sezóna se pomalu blíží ke svému konci a situace na čele tabulky se přiostřuje.

Náš B-tým cestuje v předposledním kole 3. třídy skupiny A do neoblíbené Bělé, ve které se nám již dlouhodobě nedaří a ne a ne tam vyhrát. Atmosféra v souboji o čelo tabulky houstne, náš tým musí v Bělé zvítězit, aby si udržel naději na vítězství v celé soutěži. Náš největší rival z Kozmic hraje v Šilheřovicích, proti tamní rezervě. V posledním kole jede naše béčko do Bolatic, Kozmice pro změnu odehrají své utkání na domácím pažitu proti béčku Strahovic.

Sokol Bělá se nachází po 18ti kolech na 5. místě se ziskem 32 bodů za 9 výher a 5 remíz s celkovým kladným skóre 51:23.

Našemu béčku patří 2 kola před koncem 2. pozice se ziskem 39 bodů za 12 výher a 3 remízy. Skóre máme taktéž kladné 62:24.

neděle 4.6. 2023 16:00 Sokol Bělá – FKD “B“, hřiště Bělá

POSLEDNÍ VZÁJEMNÉ UTKÁNÍ:

30.10. 2022, 14:30

FKD “B“ 2:1 Sokol Bělá

Poločas: 1:1

(5´ (p) N. Adamčik, 55´ Hanus – 2´ D. David)

ŽK: 44´ T. Kabisch – 9´ D. David, 44´ Vybrančík, 79´ Boček

Diváci: 70

FKD “B“: Kudla – Kempný, Hruška, Zlotý, Duda (C) – Schebestik, N. Adamčik, Strachota, Ondič, T. Kabisch – Hanus

Náhradníci: Hopkins, Kaniok, Dundr, P. Kabisch, Santer, Kubík, Pe. Adamčik

Trenér: Jan Večerek

Sokol Bělá: Joško – Boček (C), Gvoždík, Papšík, Vybrančík, Pekárek, Richter, J. David, Kiesewetter, Kubina, D. David