ŽÁCI: Vedení žáci neudrželi! Utkání skončilo červenou kartou a penaltou!

Poslední domácí utkání žákům nevyšlo podle představ.

Žáci se ve svém posledním domácím utkání dostali do vedení ve 22. minutě zásluhou Ďuriana. Hosté z Raduně odpověděli třemi slepenými trefami během tří minut a stanovili poločasový výsledek na 1:3 z našeho pohledu. Ve druhém poločase jsme inkasovali další 2 branky během pěti minut a bylo prakticky po zápase. V 60. minutě snížil Omámik a na další dva góly soupeře odpověděl opět Ďurian. Minutu před koncem byl zezadu při samostatném úniku nešetrně a zbytečně faulován Ďurian. Ten byl odnesen na nosítkách a hostující stoper šel předčasně do sprch po zasloužené červené kartě. Poskytnutou penaltu jsme bohužel neproměnili. Utkání odchytal jinak záložník Denis Šidla.

20.5. 2023, 14:30

FKD 3:7 Raduň/Skřipov