A-TÝM: Pevnost naší obrany prověří exligista Pospěch!

Druhý šlágr kola během dvou víkendů.

To bude sobotní bitva na našem hřišti. Od 16:00 přivítáme družinu okolo exligisty Zbyňka Pospěcha, který nasázel v této sezóně již 18 branek. Zbyněk Pospěch proti nám nastoupil již ve dvou duelech. Nejprve v úplně prvním zápase sezóny ještě za Město Albrechtice (5:2) a poté po přestupu za Mokré Lazce (0:0).

Náš tým utrpěl minulý víkend porážku po dlouhých třinácti zápasech, což dělá dohromady více než 7 měsíců. Celkově to byla naše 3. porážka v soutěži.

Áčko po prohře v Kravařích kleslo na 4. pozici. Za 18 kol jsme získali 33 bodů za 9 výher a 6 remíz. Skóre máme kladné 29:19.

Náš sobotní soupeř z Mokrých Lazců okupuje 2. místo se ziskem 38 bodů za 12 výher a 2 remízy. Lazce se mohou pyšnit 2. nejlepší ofenzivou v soutěži a kladným skóre 53:33.

sobota 29.4. 2023 16:00 FKD – Mokré Lazce, hřiště Darkovičky

POSLEDNÍ VZÁJEMNÉ UTKÁNÍ:

18.9. 2022, 10:00

Mokré Lazce 0:0 FKD

Poločas: 0:0

ŽK: 33´ P. Galvas – 61´ Kuřidém, 70´ Pa. Adamčik, 79´ Rychnovský, 82´ Fojtík

Diváci: 150

Mokré Lazce: Minarčík – Exner, Říman, Židek, Garba, Moša, Šimeček, Lukáš, P. Galvas, Zb. Pospěch, Číp (65´ Lomozník)

Náhradníci: Lomozník, Hiemer, Malohlava

Trenéři: R. Galvas, L. Poštulka, D. Líbař

FKD: F. Chvěja – Lindovský, Pa. Adamčik, Klečka, T. Kabisch – Rychnovský – Kuřidém, Fojtík, Turanský (C), M. Gai – Moravec

Náhradníci: Duda, Hanus, Kempný, Santer