ŽÁCI: Žáci nevyzráli na Slavii ani napodruhé! Z Opavy se vracíme bez bodu.

Sobotní ráno začali žáci pořádnou rozcvičkou.

Start utkání byl stanoven již na 9:00. Žáci tedy vyskočili z postele rovnou do aut a poté vběhli na opavský pažit vstříc dalšímu mistrovskému utkání.

Do úvodní šance jsme se dostali hned v 1. minutě, ale našeho útočníka v nadějné pozici dokázala slavistická obrana zakřižovat včas. V prvním poločase byl k vidění velmi vyrovnaný fotbal, ve kterém nešlo vidět, že se střetávají celky z opačných konců tabulky. Domácí Opavané se ale přeci jen dočkali branky ještě v prvním poločase. Ve 32. minutě se prosadil střelou mezi nohy domácí útočník – 1:0. Druhý poločas byl již v režii domácích. Ti díky zmatkům v naší defenzivě přidali dalších 5 gólů a zaslouženě zvítězili 6:0.

22.4. 2023, 9:00

Slavia Opava “B“ 6:0 FKD