ŽÁCI: Slavia byla nad naše síly! Hoštice se proto posouvají na 3. pozici!

Stejně jako dorost a B-tým, hráli v neděli také žáci.

Žáci jeli do Malých Hoštic, kde se hrálo o posun na 3. místo v tabulce. Do zápasu jsme šli hned se třemi novými tvářemi. Naopak chyběli klíčoví hráči, například bratři Szczurkové a Havránek.

Remízový stav vydržel pouze do 7. minuty. Po velmi sporném faulu, dostali domácí možnost zahrávat penaltu. Náš brankář sice vystihl stranu, ale na důraznou střelu nedosáhl – 1:0. Ve 34. minutě to bylo již o 2 branky. Rohový kop odvrácený za velké vápno trefil jeden z domácích k tyči a rozjásal hoštické fanoušky podruhé – 2:0. 4 minuty po začátku druhé půle jsme se dočkali snížení. Na Ďurianův přímý kop domácí gólman těsně nedosáhl – 2:1. Hoštičtí si své vedení vzali zanedlouho zpět. Opět po rohovém kopu se balón poodrážel ve velkém vápně, dostal se k domácímu hráči, který ho poslal k tyči naší svatyně – 3:1. Konečnou podobu výsledku dal 10 minut před koncem malohoštický křídelník. Centr z levé strany propadl až na zadní tyč, kde měl hráč soupeře již lehkou práci a vstřelil 4. gól svého týmu – 4:1. Utkání žákům nevyšlo, proto se jejich soupeř dostal před ně na 3. pozici.

16.4. 2023, 12:30

Malé Hoštice 4:1 FKD