A-TÝM: V sobotu přijede rozjetá Stará Bělá!

Posledním týmem, který nás v této sezóně porazil, byl právě celek ze Staré Bělé.

3. září 2022. Do tohoto dne se datuje naše poslední porážka v soutěži. Soupeřem nám tehdy byla právě Stará Bělá, které jsme podlehli 3:1. Našim jediným úspěšným střelcem se v zápase stal Lukáš Moravec, který nás poslal do vedení již v 8. minutě. Ovšem Stará Bělá vývoj utkaní překlopila na svou stranu třemi góly a zvítězila. Od té doby je náš tým neporažen. Tato série čítá již 12 zápasů.

Náš celek, po zaváhání Ludgeřovic v minulém kole, poskočil na 3. pozici. Celkově jsme získali 32 bodů za 9 výher a 5 remíz. Pyšnit se můžeme nejlepší defenzivou v soutěži a kladným skóre 28:14.

Starobělští byli před jarem politi živou vodou. Ze 3 jarních zápasů získali maximální počet 9 bodů. Celkově jim v tabulce patří 7. příčka s 27 body za 8 výher a 3 remízy. Skóre má náš soupeř kladné 42:32.

Fanoušci obdrží ke vstupence bulletin, čímž se automaticky zapojí do poločasového slosování o ceny.

sobota 15.4. 2023 16:00 FKD – Stará Bělá, hřiště Darkovičky