DOROST: No Kabisch, no party! Dorostenci vezou ze Suché dva debakly!

Oslabená sestava na výborně hrající Horní Suchou nestačila a dvakrát vysoko prohrála.

Bez elitního střelce Kabische, Kupky, Mikuly, Chojky a Malého se museli obejít dorostenci a tato absence byla znát. Horní Suchá, nebo také béčko Karviné, byla jasně lepší a po zásluze bere všech 6 bodů.

Jako první se netradičně v 11:00 představili starší dorostenci, kteří lepili sestavu mladšími dorostenci. U19 se držela do 17. minuty, kdy domácí vstřelili 1. branku. Do poločasu přišly další dva góly a bylo po zápase. Druhý poločas jsme začali obdrženým gólem hned z rozehrávky a po dalších třech zásazích to bylo již 7:0. Poslední slovo jsme měli ovšem my. Po dobrém presinku vystřelil Sapara, míč se odrazil k Fuljerovi a ten tvrdou ránou z vápna zmírnil debakl na 7:1.

1.4. 2023, 11:00

Horní Suchá U19 7:1 FKD U19

Poločas: 3:0

(17´ Kijonka, 20´, 40´ a 70´ Dabrowski, 47´ a 60´ Miškovič, 50´ Knispel – 80´ Fuljer)

ŽK: 54´ Schulla

Diváci: 20

Horní Suchá: Zagóra – Kovařík (80´ Hvojník), Urbánek (C) (46´ Kratochvíl), Mrázek, Kraina, Miškovič, Witosz, Dabrowski, Hudec (80´ Prymus), Knispel (60´ Zelinka), Kijonka (60´ Krygiel)

Náhradníci: Kratochvíl, Krygiel, Hvojník, Zelinka, Prymus, Foltyn

Trenér: P. Goj

FKD: Kudla – Prorok (46´ J. Hasala), Schulla (60´ Lišaník), Ferenc (C), Gargoš (22´ D. Chvěja) – Dundr (46´ Biskup), P. Vjačka – Š. Redzina (60´ Galdia), Fuljer, F. Redzina – Sapara

Náhradníci: Lišaník, Biskup, J. Hasala, D. Chvěja, Martiník, Galdia, Olšar

Trenéři: P. Dundr, P. Kudla

Ve 13:15 následovalo utkání mladších U17. Výsledek sice hovoří jasně, mnoho hráčů odehrálo velkou porci minut již za starší, ale chuť a bojovnost se našim hráčům nedá zapřít. Hráči makali do poslední minuty a za to jim patří pochvala. Dnešní výkon určitě patřil k těm lepším v této sezóně.

1.4. 2023, 13:15

Horní Suchá U17 7:0 FKD U17