A-TÝM: Muži zvládli poslední utkání a dokráčeli si pro titul!!

I když výsledek hovoří jasně, tak procházka růžovým sadem to od úvodního hvizdu nebyla.

KONEČNÁ TABULKA
# KLUB Z V R P SKÓRE B
1. DARKOVIČKY 6 5 1 0 26:10 16
2. Slavia Orlová 6 4 2 0 24:9 14
3. Petřvald n. M. 6 4 1 1 38:12 13
4. Viktoria Hažlach 6 2 0 4 23:20 6
5. Baník Orlová 6 1 1 4 14:22 4
6. Dětmarovice 6 1 1 5 12:41 4
7. Rychvald 6 1 0 5 11:31 3

Začátek utkání byl poměrně vyrovnaný z obou stran. Ovšem jako první se dostali do vedení rychvaldští. Po rohovém kopu se hlavou prosadil jeden z hráčů soupeře – 0:1. Tento gól nám trochu naboural plány klidného vítězství a cestu za pohárem. Poté poslal Kabisch milimetrový balón na 40 metrů na Kuřidéma, míč ale převzal Moravec, kterého po kličce fauloval gólman a zahrávala se penalta. K té se postavil osvědčený exekutor Petr Turanský a vyrovnal – 1:1. Rychvaldští toho po vyrovnávacím gólu moc neměli, ale snažili se hrát jednoduchý a kombinační fotbal. Nicméně ještě do poločasu jsme se dostali do vedení. Gai perfektně kopl roh na malé vápno, kde byl Klečka a o tyč nás poslal do vedení – 2:1. Tímto výsledkem také skončil první poločas.

Do druhé části jsme vtrhli jako velká voda. Již v první minutě druhého poločasu naši hráči odskočili do dvoubrankového vedení. Centr Kabische z levé strany našel Kuřidéma, který hlavou přehodil gólmana Rychvaldu – 3:1. O další minutu později bylo ještě veseleji a sny o zisku poháru se začínaly zhmotňovat. Po nedůrazu v obraně rychvaldských a kličce gólmanovi, zvyšoval na rozdíl tří branek Moravec – 4:1. Poté už naši hráči soupeře do žádných šancí nepouštěli. Na konečných 5:1 dokonal zmar hostů Kalvar. Centr Lindovského z pravé strany našel opět Kuřidéma, jehož hlavička skončila na břevně, ale právě od brankové konstrukce se míč odrazil ke Kalvarovi, který jak jinak, než hlavou, poslal balón do šibenice – 5:1.

Sladké pětigólové vítězství nám zajistilo prvenství v celém turnaji!

Hoši, děkujem a gratulujem!

Sestava:

F. Chvěja – Lindovský, Pa. Adamčík (41´ O. Hellebrand), Klečka, M. Gai – Kuřidém, Kalvar, Turanský, P. Kabisch (60´ Duda) – Kempný, Moravec (60´ Hanus)

Trenéři: M. Melecký, M. Hrubý

 

Výsledky 7. kola:

FKD 5:1 Rychvald

Baník Orlová 1:4 Slavia Orlová

Dětmarovice 0:16 Petřvald

 

#fkdarkovicky