DOROST: Dorostenci důležité utkání prohráli!

Ve 2. kole Brušperk Cupu bylo k vidění utkání dvou týmů, které se budou pravděpodobně rvát o vítězství v celém turnaji.

Naši dorostenci narazili na Brušperk, který hraje o soutěž níž. Domácí byli nicméně výborně připraveni a po zásluze berou všechny 3 body za vítězství 3:0. Utkání mělo jasný průběh, který čekal málokdo. Domácí se dostali do vedení ve 12. minutě. Vysoký centr z levé strany dopravil hlavou za záda bezmocného Olšara brušperský křídelník – 1:0. Do naší největší šance se dostal Fuljer, ale bohužel přestřelil. Brušperští udeřili do poločasu ještě jednou. Po pravé straně prchl záložník domácího celku a balón poslal kolem našeho gólmana – 2:0. Tímto výsledkem také skončil první poločas.

Do druhého poločasu jsme vstoupili lépe, ale než šance, jsme si spíše vypracovali náznaky, kterým chyběla ta jedna finální přihrávka nebo trochu toho fotbalového štěstíčka, jako v případech Patrika Fuljera. Poslední gól vstřelili domácí 2 minuty před koncem. Opět vysoký centr zprava našel na zadní tyči brušperského stopera – 3:0.

Musíme sportovně uznat, že Brušperk byl lepším týmem a zaslouženě vyhrál. Náš tým si naopak zkomplikoval cestu za obhajobou v letošním ročníku turnaje.

Sestava

1. poločas:

Olšar – J. Hasala (25´ Prorok), Mikula, Lišaník, Gargoš (C) – Dundr, P. Vjačka – D. Chvěja, Fuljer, Galdia (25´ Martiník) – Kupka

2. poločas:

Olšar – Prorok, Mikula, Lišaník, Gargoš (C) (60´ J. Hasala) – Martiník, Dundr (74´ Kupka) – D. Chvěja, Fuljer, P. Vjačka – Kupka (60´ Galdia)

Další utkání sehrají naši hráči příští sobotu 11.2. od 11:00 na umělé trávě v Brušperku. Soupeřem nám bude celek ze Staříče.

 

#fkdarkovicky