A-TÝM: Áčko nadělilo Dětmarovicím šestku a jde do čela!

A-mužstvo se ve 3. kole utkalo proti papírově nejslabšímu týmu turnaje.

Muži roli favoritů zvládli a po vítězství nad Dětmarovicemi se posunuli do čela tabulky turnaje O pohár starostky města Orlová. Utkání jsme nebrali na lehkou váhu a od prvních minut jsme byli na hřišti lepším týmem. Úvodní šance jsme ale mohli vyřešit lépe. Branky Turanského, Kuřidéma a Fojtíka stanovili poločasový výsledek na 3:0 pro naše barvy.

Ze začátku druhé půle přidali další 2 góly Trnčík s Dudou. Dětmarovice se dostaly do hry a dokázaly snížit na 5:1 a vzápětí na 5:2. Poté se připomněl také gólman Kudla, který zlikvidoval penaltu. Na konečných 6:2 završil svým 2. gólem v zápase Adam Kuřidém. I přes 8 gólů, které padly, připomínalo utkání festival zahozených šancí a nepřesností.

Premiérový gól v našem dresu vstřelil levý záložník David Trnčík, který je na zkoušce ze Sudic. V Sudicích vstřelil letos již 6 branek.

Sestava

1. poločas:

Kudla – Lindovský, Pa. Adamčík, Klečka, M. Gai – Kuřidém, Fojtík, Hanauer, Turanský, Trnčík – Moravec

2. poločas:

Kudla – Kuřidém, O. Hellebrand, Klečka, M. Gai – P. Kabisch, Fojtík, Turanský, Trnčík – Hanus, Duda

Další utkání sehrají naši hráči příští sobotu 11.2. od 13:00 na umělé trávě v Orlové. Soupeřem nám bude domácí celek Slavia Orlová.