Žáci deklasovali Krásné Loučky

O víkendu jsme přivítali soupeře z Krásných Louček.

Starší žáci

Naši starší žáci si zaslouží velkou pochvalu za předvedený výkon a jejich utkání se velice jednoduše hodnotí 10/10! V utkání nebylo takřka co vytknout a nejhorší zprávou je zranění jednoho z našich hráčů (Galdia Jakub – zlomenina v oblasti lokte). Po celý zápas jsme byli jednoznačně lepším týmem a soupeře jsme absolutně k ničemu nepustili. I proto po závěrečném hvizdu svítilo skóre 22:0.

Nejlepší hráč utkání : celý tým

Mladší žáci

Mladší chtěli navázat na výkon starších, a hned v úvodu to tak i vypadalo, po osmi minutách jsme už vedli 4:0 a vypadalo to na jednoznačnou záležitost. Ale to by jsme nebyli my, soupeře jsme vlastními chybami vrátili do zápasu a dovolili jsme mu dvakrát skórovat ještě do poločasu. Okamžitě po poločase jsme se ale do soupeře opřeli a vypadalo to že dva góly z úvodu druhé půle soupeřův odpor zlomí. Když už to tak vypadalo, tak přišla další minela ze strany domácích a soupeř se dostal na dostřel (6:4). Naštěstí jsme ale v závěru utkání byli efektivnější a vstřelili jsme 3 branky během 5 minut a utkání tak skončilo vítězstvím 9:4

Nejlepší hráč utkání : Šidla M. , Pytlík , Čichoň