Žáci na Hlučín nestačili

Naši žáci mají za sebou dvojzápas s Hlučínem, bohužel ani jednomu celku se nepodařilo zvítězit.

Starší žáci nastoupili v oslabené sestavě (mnoho nemocných) , navíc na né úplně oblíbenem povrchu – umělá tráva. V prvním poločase jsme byli jasně lepším týmem, a nebýt dobrého výkonu brankáře domácich, zaslouženě by jsme vedli o 3 branky. „Bohužel“ jsme vstřelili branku pouze jednu, a to po individuální akci Dundra, který balonem pod sebe našel Chojku, ten neměl problém uklidit míč do odkryté branky. Do druhé půle jsme vstoupili nešťastně, kdy jsme hned v úvodu inkasovali a soupeře to nakoplo. Během několika minut přebrali otěže hry, a do ničeho nás už nepustili a kontrolovali hru. Zaslouženě tedy naše mužstvo porazili. Nám nezbývá než se z tohoto utkání poučit a v následujícím kole navázat na předchozí výkony.

 

Mladší žáci – bez komentáře.