Žáci bodovali napůl

Naši žáci se tentokráte představili na půdě MFK Havířov. Starší čelili prvnímu celku tabulky a výsledek i tomu odpovídá. Mladší zase soupeři ze spodní části tabulky.

Starší žáci

Do Havířova jsme odcestovali v okleštěné sestavě, kdy nám chyběl nemocný Mikula. Ačkoliv se výsledek může zdát jednostranný, vůbec tomu hra neodpovídala, zejména první poločas. Kdy jsme vstřelili branku, a šance jsme měli dokonce na další dvě. Bohužel jedna střela skončila na břevně, další mimo. Takže po nadějném poločase 3:1 se domácí chopili žezla a ve druhé půli nám nasázeli 7 banánů. MFK Havířov – FK Darkovičky 10:1 – Dundr

Mladší žáci

Mladší žáci do svého utkání vstoupili nevýrazně a až do 15 minuty byl stav nerozhodný. Poté jsme domácí načali prvním z 8 gólů Havránka, který byl jak utržený ze řetězu. Nutno podotknout, že mu ještě nebyl jeden gól uznán rozhodčím, i když se zjevně nejednalo o ofsajd. Do poločasu jsme domácím nasázeli 4 branky. Ve druhé půli to byla spíše hra na jednu bránu, ale prosadili se i domácí. MFK Havířov – FK Darkovičky 2:10 – Havránek 8x , Čuchta , Galdia