Béčko ovládlo derby

Našé béčko v sobotu přivítalo v derby zápase celek Darkovic. Utkání nebylo zrovna dvakrát vyhecované, i když průběh by mohl napovídat jinak. Ve 13. minutě se totiž v soubojí o míč s Hanusem, zranil brankář hostů, který nekotrolovaně spadl na rameno a utkání tak musel dochytat hráč z pole. O další 10 minut později šel jeden z hostů předčasně do sprch, když v úprku na bránu zastavil Hanuse a zcela po právu byl vyloučen. Jako by to hostům nestačilo, ihned byli za toto potrestání. A to z přímého kopu, kdy nepochopitelně nechali osamoceného Helštýna vedle zdi, a ten po přihrávce byl tváří v tvář brankáři a nemýlil se – 1:0. Do půle jsme měli ještě několik šancí, ale všechny zůstaly neproměněny. V druhé půli jsme hru oživili střídáním a to neslo své ovoce. V 50. minutě utekl po pravé straně Gai Martin, a skóre se měnilo – 2:0. Toto střídání bylo více než vydařené, jelikož o 20 minut později si Martin Gai vzal míč na půli a křižným míčem našel Michala Gaie, který uzavíral na 3:0. Zbytek utkání se spíše jen dohrávalo.