Dorost venku prohrál

Naši dorostenci sehráli opět nepovedené venkovní utkání v Rýmařově. Opět se jednalo o dopolední zápas v neděli, kdy nám tento termín zápasu vůbec nesvědčí. Především pak první poločas jsme vyloženě prospali a nabídli tak soupeři pohodlné vedení 4:0 po individuálních chybách a velmi nepřesné hře.

Do druhého poločasu jsme nastoupili s cílem dát alespoň branku, což se nám povedlo hned z kraje poločasu po faulu na pronikajícího Adamčíka z penalty snížil Kuřidém 4:1. Naše hra se zlepšila a zpřesnila, bohužel jsme opět dostali branku, která zápas rozhodla 5:1. Další korekci výsledku zařídil Kuřidém po pěkné individuální akci a střele z hranice šestnáctky 5:2. Nakonec se ale ještě radovali domácí, kteří tak dali konečnou podobu skóre na 6:2. V poslední minutě zápasu se ještě po nezaviněném souboji o míč zranil náš kapitán Kaniok, který byl odvezen RZ na kontrolu do nemocnice, kde ale vyloučili jakékoliv vážnější zranění.

A tak již tuto sobotu budeme mít co napravovat, proti soupeři z Kobeřic.

Rýmařov vs. FKD 6:2 (4:0)